Қаріп көлемі: A A A
Сайттың түсі: A A
Қаріп түрі:
Нашар көретіндерге арналған нұсқа Мобильді нұсқа
Талдықорған +12 oC
Алматы облысында «Ашық үкіметті» енгізу жөніндегі жұмыс тобының құрамы

Алматы облысында «Ашық үкіметті» енгізу жөніндегі жұмыс тобының құрамы

Алматы облысында «Ашық үкіметті» енгізу жөніндегі

жұмыс тобының құрамы

1.    

Манапов Қобылан Тоқбергенұлы

облыс әкімінің аппарат басшысының орынбасары

2.    

Қалманбетова

Әлия Зейнеқабылқызы

мемлекеттік қызметтер

мониторингі және ақпараттық

технологиялар бөлімінің меңгерушісі                          

3.    

Қожабаев

Асқар Рамазанұлы

Алматы облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқарма басшысының орынбасары

4.    

Ескендіров

Олжас Ақынбекұлы

Алматы облысы ішкі саясат басқарманың талдау және мониторинг бөлімінің басшысы

5.    

Бакиров Алмат Амирханович

Алматы облысы кәсіпкерлік және индустриялық – инновациялық даму басқарма басшысының орынбасары

6.    

Орманбетов Меділ Бекбатырұлы

Алматы облысы ауыл шаруашылығы басқарма басшысының орынбасары

7.    

Қанағатов Әсет Серікұлы

Алматы облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқарма басшысының орынбасары

8.    

Нұржанов Айбек Диасұлы

Алматы облысы құрылыс басқарма басшысының орынбасары

9.    

Төребаев Серікжан Қаниұлы

Алматы облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқарма басшысының орынбасары

10.               

Әбдірахманов Айдос Рақымжанұлы

Алматы облысы жер қатынастары басқарма басшысының орынбасары

11.               

Сулейменова Жаныл Магданқызы

Алматы облысы білім басқарма басшысының орынбасары

12.               

Сүлейменов Ержан Әбілхасимұлы

Алматы облысы денсаулық сақтау басқарма басшысының орынбасары

13.               

Өмірзақов Еркебұлан Ерденұлы

Алматы облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқарма басшысының орынбасары

14.               

Керімбекова Жанар Нұрқыдырқызы

Алматы облысы қаржы басқарма басшысының орынбасары

15.               

Итекеева Эльвира Жарасбековна

Алматы облысы сәулет және қала құрылыс басқарманың қалақұрылысы қызметін ақпаратпен қамтамасыз ету және мониторинг бөлімі басшысының м. а.

16.               

Кендірбекұлы

Ахмет

Алматы облысы тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы

17.               

Нүсіпбаев Қанат Ақылұлы

Алматы облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқарма басшысының орынбасары

18.               

Сарқытов Саят Төлепбергенұлы

Алматы облысы дене шынықтыру және спорт басқарманың олимпиадалық спорт түрлері және спорттық резервтер бөлімінің басшысы

19.               

Ниет Бауыржан Амангелдіұлы

Алматы облысы дін істері басқармасының басшысы

20.               

Орманов Бауыржан Байғазыұлы

Алматы облысы еңбек инспекциясы бойынша басқарманың құрылыс саласындағы еңбек заңнамасын бақылау бөлімінің бас маман

21.               

Абуғалиева  Алия Нұрданғазықызы

Алматы облысы туризм басқарманың әкімшілік және қаржылық жұмыстар бөлімінің басшысы

22.               

Бекежан Нұрлан Жебегенұлы

Алматы облысы ветеринария басқарма басшысының орынбасары

23.               

Молдахметов Батыр Қайыркенұлы

Алматы облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқарма басшысының орынбасары

24.               

Жакупов Бөлтірік Аусадықұлы

Алматы облысы жерді пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқарма басшысының орынбасары

25.               

Копбаева

Жазира Балтабекқызы

Алматы облысы жастар саясат басқарманың әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің басшысы

26.               

Жақыпбекова

Әлия Әлімжанқызы

Алматы облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқарма басшысының орынбасары

27.               

Мемельбеков

Макат Темиргалиевич

Алматы облысы мемлекеттік сатып алу басқарманың әкімшілік-құқықтық бөлімінің басшысы

28.               

Сабырбаев Амандос Ақышұлы

Ақсу ауданы әкімі аппаратының басшысы

29.               

Қанағатов Дәурен Орынбайұлы

Алакөл ауданы әкімінің орынбасары

30.               

Жүнісбеков Жанат Төлегенұлы

Балқаш ауданы әкімі аппаратының басшысы

31.               

Нұргисанов Дәулет Дүйсенәлиұлы

Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің орынбасары

32.               

Әлібаев Қайырғали Айтжанұлы

Ескелді ауданы әкімінің орынбасары

33.               

Ертас Нұрлан Ертасұлы

Жамбыл ауданы әкімінің орынбасары

34.               

Кәрібаев Мұхит Бақытұлы

Іле ауданы әкімі аппаратының басшысы

35.               

Қалиасқаров Асқат Мейрамғалиұлы

Қаратал ауданы әкімінің орынбасары

36.               

Жұмәділ Нұрсұлтан Бақытұлы

Қарасай ауданы әкімінің орынбасары

37.               

Айпеисов Күмісбек Әбіләшұлы

Кербұлақ ауданы әкімінің бірінші орынбасары

38.               

Садықова Әлия Секерғалиқызы

Көксу ауданы әкімінің орынбасары

39.               

Кұрбанов Шухрат Бурхандинұлы

Панфилов ауданы әкімінің орынбасары

40.               

Нурдавлетов Мәдини Нұрәділұлы

Райымбек ауданы әкімінің орынбасары

41.               

Разбеков Марат Мелісұлы

Сарқан ауданы әкімінің орынбасары

42.               

Ашимахун Ахмет Ашимахунұлы

Талғар ауданы әкімі аппаратының басшысы

43.               

Бекмуханбетов Куралбек Ахметбайұлы

Ұйғыр ауданы әкімінің орынбасары

44.               

Марлен Қапашұлы Көлбаев

Талдықорған қаласы әкімінің орынбасары

45.               

Мұханов Арман Тұрсынұлы

Текелі қаласы әкімі аппаратының басшысы

46.               

Ғалымжан Әбдішүкірұлы

Қапшағай қаласы әкімі аппаратының басшысы


Орналастырылған күні: 06.12.2016 14:17

Өзгертілген күні: 07.02.2017 14:18:06

Есік қаласындағы мектеп туралы
Кезек реті туралы ақпарат
Наверх